Tanks models in scale 1/16

Andy's Hobby Headquarters AHHQ-007 British M10 Achilles IIc Tank Destroyer

Index: AHHQ-007
Manufacturer: Andy's Hobby Headquarters

Status: in stock
Towar dostępny od ręki w naszym magazynie, z reguły następnego roboczego dnia może być u Ciebie.
Availability: 2
152,89 EUR 168,20 EUR
Lowest price in the last 30 days: 152,89 EUR
Number of

Model British M10 Achilles IIc Tank Destroyer

Andy's Hobby Headquarters - nr. AHHQ-007 - scale 1:16

Plastikowy model brytyjskiego niszczyciela czołgów M10 Achilles z figurką do sklejania i pomalowania w skali 1/16 z firmy Andy's Hobby Headquarters nr katalogowy AHHQ-007.

Model jest wyposażony w ruchome zawieszenie i plastikowe gąsienice ogniwkowe. Zwrócić uwagę powinna również obecność metalowej lufy i figurki w zestawie.

Klej modelarski do plastiku, klej cyjanoakrylowy (do elementów fototrawionych) oraz farby należy zakupić dodatkowo - model ich nie zawiera.

Czołg M10 Achilles to wariant brytyjski czołgu niszczyciela czołgów M10 Wolverine, używany przez Wielką Brytanię podczas II wojny światowej. Podstawową różnicą między M10 Wolverine a Achilles był rodzaj działa przeciwczołgowego. M10 Achilles był uzbrojony w działo kalibru 17-funtowego (76,2 mm), które było bardziej efektywne w niszczeniu niemieckich czołgów. Pojazd ten miał również modyfikacje w zakresie opancerzenia i wyposażenia w porównaniu do oryginalnego M10 Wolverine. Czołg M10 Achilles był ważnym elementem brytyjskich sił pancernych i wziął udział w wielu operacjach wojennych, zwłaszcza na froncie zachodnim. Po wojnie pozostał w użyciu przez pewien czas.

Basic
Term:II wojna światowa
Assembly:Model to be glued
Type:Plastic model
Scale:Skala 1:16
Nationality:Wielka Brytania

Based on 0 opinions

generally

Add new comment

Customers who bought this product also purchased