Tanks models in scale 1/16

Andy's Hobby Headquarters AHHQ-006 US M10 Tank Destroyer Wolverine

Index: AHHQ-006
Manufacturer: Andy's Hobby Headquarters

Status: in stock
Towar dostępny od ręki w naszym magazynie, z reguły następnego roboczego dnia może być u Ciebie.
Availability: 2
152,89 EUR 168,20 EUR
Lowest price in the last 30 days: 152,89 EUR
Number of

Model US M10 Tank Destroyer Wolverine

Andy's Hobby Headquarters - nr. AHHQ-006 - scale 1:16

Plastikowy model amerykańskiego niszczyciela czołgów M10 Wolverine z figurką do sklejania i pomalowania w skali 1/16 z firmy Andy's Hobby Headquarters nr katalogowy AHHQ-006.

Model jest wyposażony w ruchome zawieszenie i plastikowe gąsienice ogniwkowe. Zwrócić uwagę powinna również metalowa lufa i figurka żołnierza.

Klej modelarski do plastiku, klej cyjanoakrylowy (do elementów fototrawionych) oraz farby należy zakupić dodatkowo - model ich nie zawiera.

Czołg M10 Wolverine to amerykański niszczyciel czołgów używany w czasie II wojny światowej. Był oparty na podwoziu czołgu M4 Sherman i uzbrojony w działo przeciwczołgowe kalibru 76,2 mm, co czyniło go skutecznym w zwalczaniu niemieckich czołgów. M10 Wolverine był stosunkowo lekki i mobilny, co umożliwiało mu wsparcie wojsk lądowych w różnych sytuacjach bojowych. Pomimo pewnych ograniczeń w opancerzeniu, czołg ten cieszył się popularnością ze względu na swoją skuteczność w roli niszczyciela czołgów. Po zakończeniu wojny służył także w innych armiach na całym świecie, dowodząc swojej trwałej konstrukcji.

Basic
Term:II wojna światowa
Assembly:Model to be glued
Type:Plastic model
Scale:Skala 1:16
Nationality:USA

Based on 0 opinions

generally

Add new comment